** 27e Challenge International de la Ville d'Ettelbruck LUX 201221 april 2012 (Internationaal) Postcodes 9---

Geslacht:
MannenVrouwen
VSSSRSVLWS
50m0808202018181010
100m12121414060616160404
200m02
AVAW

Resultaat per:
OpenCategorieLftClubProvincieProgressieProgressie (equal)
Top:
Toon:
NationaalInternationaal

Wedstrijd 10. 50m Vlinderslag Mannen (21/04/2012)


OpenToggle
No.NaamClubI.T.TijdLftRTVorige besttijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Raphael StacchiottiSCDE-25.0120+7266266214.725014.7250
2.Michael RobbeGOLD-25.2527+7864364314.125014.1250
3.Julien HenxCNDU-25.6417+8161461416.150016.1500
4.Jesse Puts06-030-25.6818+8161161115.050015.0500
5.Mathieu MattelaerGOLD-25.7121+7760960912.725012.7250
6.Maxime AndrienESN-25.9218+7759459414.266614.2666
7.Jens DeryckeGOLD-26.1319+7625.61-1.99%19/11/1158058011.675011.6750
8.Birgen De GraeveBEST-27.2214+8851351316.700016.7000
9.Louis GloesenerSL-27.2517+7651251211.833311.8333
10.Giel De BrabanderZBD-27.2617+7651151111.800011.8000
11.Alexander JusteSL-27.3018+7650950910.500010.5000
12.Gillian DewulfKZK-27.4116+7527.39-0.07%05/11/1150350312.725012.7250
13.Thibault AssiniSL-27.4718+7749949910.075010.0750
14.Stefan Verheul09-008-27.5919+924934937.52507.5250
15.Tommy MessaoudiNCL-27.7223+804864867.20007.2000
16.Fabien FrancoisSL-27.8018+804824829.25009.2500
17.Joren VerstraeteZBD-27.8717+7247847810.075010.0750
18.Tom MarinCNDU-28.0218+834704708.60008.6000
19.Egon IstasZCT-28.1116+7928.09-0.07%11/02/1246646610.966610.9666
20.Hansel MessaoudiNCL-28.1520+744644645.87505.8750
21.Sem Hermans14-009-28.3016+7945745710.333310.3333
22.Ivo Grosveld14-028-28.4315+8045045011.175011.1750
23.Bram LambertsSL-28.4415+7045045011.150011.1500
24.Jeroen Bongers14-028-28.5016+854474479.75009.7500
25.Frank Wolff08-013-28.6618+8528.33-1.15%24/10/094404406.85006.8500
26.Maxim LacroixZCT-28.7116+734374379.22509.2250
27.Thierry Feld08-013-28.8316+864324328.92508.9250
28.Sebastien CayotteSCD-28.9817+834254257.05007.0500
29.Joppe Schuurmans13-095-29.0023+9628.31-2.38%25/04/094244243.66663.6666
30.Maarten Van EykenZCT-29.0517+7928.89-0.55%11/02/124224226.87506.8750
31.Warre VinckeDDAT-29.1814+8541641611.800011.8000
32.Thibault JanonESN-29.3622+734094092.60002.6000
33.Xander DeuninckKWZC-29.3719+9128.69-2.32%24/04/114084082.57502.5750
34.Jonas LeyssensDDAT-29.4117+864074075.97505.9750
35.Danny Berlemon08-013-29.5216+804024027.20007.2000
36.Jonas ReinholdSVN-29.5814+9240040010.800010.8000
37.Lucas StoffeDDAT-29.6114+7839939910.725010.7250
38.Gert-jan Dekker13-062-29.7827+1023923921.40001.4000
39.Dieder Schuurmans13-095-29.8517+803893894.83334.8333
40.Mark Effing13-095-30.0126+9729.81-0.67%25/04/093833830.00000.0000
41.Anthony De MennaESN-30.0418+943823823.15003.1500
42.Max Hermans14-009-30.1815+973763766.55006.5500
43.Pieter Os13-095-30.1826+1023763760.00000.0000
44.Philippe KarstSL-30.2415+723743746.40006.4000
45.Wim Crielaard13-062-30.2920+9330.17-0.40%25/04/093723720.00000.0000
46.Antonin JeangilleNCH-30.6317+803603602.67502.6750
47.Niels VerdijckDDAT-30.6315+853603605.42505.4250
48.Beau Kneppers08-013-30.6615+973593595.35005.3500
49.Cédric MorisSCDE-30.9814+763483487.30007.3000
50.Patrick Janssen14-009-31.0521+873463460.00000.0000
51.Erik Dekker13-062-31.1323+913433430.00000.0000
52.Gregory BaustertCNDU-31.4115+883343343.30003.3000
53.Brecht BettensDDAT-31.5518+793293290.00000.0000
54.Martijn Dekker13-062-31.5825+993283280.00000.0000
55.Bastiaan Muyden13-062-31.6716+753263261.57501.5750
56.Jordi Kerssens08-013-31.9816+933163160.00000.0000
57.Owen Louwes09-008-32.0721+7931.53-1.68%17/04/103143140.00000.0000
58.Timothee DeschuyteneerDDAT-32.3916+723043040.00000.0000
59.Sebastiaan BracquezZBD-33.0214+942872872.20002.2000
60.Jerome SimoensSNC-33.2714+832812811.57501.5750
61.Peter Brienen13-062-33.3420+932792790.00000.0000
62.Vincent KOKSSCDE-33.5515+752742740.00000.0000
63.Guillaume DefournyNCH-34.1815+832592590.00000.0000
64.Max Bond06-030-34.2713+1022572572.82502.8250
65.Scout Mosmüller13-095-34.4616+982532530.00000.0000
66.Mees Wismans06-030-34.5016+1002522520.00000.0000
67.Brent GeuensDDAT-34.5115+872522520.00000.0000
68.Bram Bergeijk13-062-34.9014+1032432430.00000.0000
69.Sven Westerlaken13-062-35.9813+942222220.00000.0000
70.Rens Mahler13-095-36.0220+802212210.00000.0000
71.Jeroen Bakker09-008-36.7512+922082081.37501.3750
72.Koen Heertum06-030-36.7714+862082080.00000.0000
73.Timo Hol08-013-37.3515+1071981980.00000.0000
74.Wouter Netto06-030-37.4114+1131971970.00000.0000
75.Marc Castricum08-013-37.67121931930.00000.0000
76.Yoran Krabben13-095-38.2615+851841840.00000.0000
77.Joppe Bosmans13-095-39.0614+851731730.00000.0000
78.Pierre HendrickNCH-39.25121711710.00000.0000
79.Daniel Noord06-030-39.6915+1101651650.00000.0000
80.Bas Takken08-013-41.8213+911411410.00000.0000
81.Tim Deursen08-013-48.7412+9689890.00000.0000
Lars Linden08-032-uitsluiting+99uitsluiting
Sverre Eschweiler07-009-attestattest
Peter Crijns14-028-attestattest
Lucas BourseauNCH-attestattest