** 27e Challenge International de la Ville d'Ettelbruck LUX 201221 april 2012 (Internationaal) Postcodes 9---

Geslacht:
MannenVrouwen
VSSSRSVLWS
50m0707191917170909
100m11111313050515150303
200m01
AVAW

Resultaat per:
OpenCategorieLftClubProvincieProgressieProgressie (equal)
Top:
Toon:
NationaalInternationaal

Finale 09. 50m Vlinderslag Vrouwen (22/04/2012)


OpenToggle
No.NaamClubTijdLftRTVorige tijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Julie MeynenSL28.0515+7528.6965665617.125017.1250
2.Petri Velthuis13-06229.4519+9129.7756756711.875011.8750
3.Judith Meijel14-00929.4721+8929.2056656611.825011.8250
4.Pascalle Spiekerman08-03230.0318+9530.0953553511.140011.1400
5.Mina Sohrabi-ZadehSL30.2816+7830.9752152111.550011.5500
6.Nathalie VerzeleZCT30.3218+7630.8051951910.450010.4500
7.Lotte LustKZK30.3216+9030.4151951911.450011.4500
8.Serafina Vlijt14-00930.7214+8330.6949949912.200012.2000
9.Ingrid Horen14-00930.8420+7630.864944948.40008.4000
10.Kristine Zwaan08-01331.6116+9431.084584588.22508.2250