** 27e Challenge International de la Ville d'Ettelbruck LUX 201221 april 2012 (Internationaal) Postcodes 9---

Geslacht:
MannenVrouwen
VSSSRSVLWS
50m0808202018181010
100m12121414060616160404
200m02
AVAW

Resultaat per:
OpenCategorieLftClubProvincieProgressieProgressie (equal)
Top:
Toon:
NationaalInternationaal

Finale 10. 50m Vlinderslag Mannen (22/04/2012)


OpenToggle
No.NaamClubTijdLftRTVorige tijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Raphael StacchiottiSCDE24.8120+7325.0167867815.300015.3000
2.Michael RobbeGOLD25.0127+7725.2566266214.725014.7250
3.Julien HenxCNDU25.4717+8125.6462762716.575016.5750
4.Jesse Puts06-03025.5718+8325.6861961915.325015.3250
5.Jens DeryckeGOLD26.0719+8326.1358458411.825011.8250
6.Maxime AndrienESN26.1318+7925.9258058013.675013.6750
7.Thibault AssiniSL27.2618+7727.4751151110.600010.6000
8.Giel De BrabanderZBD27.5117+7727.2649749710.975010.9750
9.Stefan Verheul09-00827.5519+8527.594954957.62507.6250
10.Louis GloesenerSL27.7617+7427.2548410.350010.3500