** 27e Challenge International de la Ville d'Ettelbruck LUX 201221 april 2012 (Internationaal) Postcodes 9---

Geslacht:
MannenVrouwen
VSSSRSVLWS
50m0707191917170909
100m11111313050515150303
200m01
AVAW

Resultaat per:
OpenCategorieLftClubProvincieProgressieProgressie (equal)
Top:
Toon:
NationaalInternationaal

Finale 17. 50m Rugslag Vrouwen (22/04/2012)


OpenToggle
No.NaamClubTijdLftRTVorige tijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Sarah RolkoSL29.1718+6829.4268368317.825017.8250
2.Jacqueline BankySL30.2516+6530.5761361316.900016.9000
3.Judith Meijel14-00930.3121+7030.1460960914.225014.2250
4.Malissa Horst06-03030.4120+7230.6260360313.980013.9800
5.Claire Winter06-03030.9818+6930.9557057013.640013.6400
6.Heline WastynKZK31.4915+6731.7254354314.775014.7750
7.Annalena JACOBSVN31.5315+8732.0154154114.675014.6750
8.Hannelore LouwagieKZK31.6017+6631.6753753713.000013.0000
9.Caroline FeuillenESN31.7415+7131.7253053014.150014.1500
10.Emily Ver EeckeGOLD32.0517+6231.9851551512.100012.1000