** 27e Challenge International de la Ville d'Ettelbruck LUX 201221 april 2012 (Internationaal) Postcodes 9---

Geslacht:
MannenVrouwen
VSSSRSVLWS
50m0808202018181010
100m12121414060616160404
200m02
AVAW

Resultaat per:
OpenCategorieLftClubProvincieProgressieProgressie (equal)
Top:
Toon:
NationaalInternationaal

Finale 18. 50m Rugslag Mannen (22/04/2012)


OpenToggle
No.NaamClubTijdLftRTVorige tijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Jesse Puts06-03026.2618+6925.6663863818.350018.3500
2.Lorenz VermeerschGOLD26.8121+6027.1359959913.975013.9750
3.Jeffrey Appel08-03227.5820+6827.8255055012.050012.0500
4.Tommy MessaoudiNCL28.1423+6728.5251851810.533310.5333
5.Giel De BrabanderZBD28.2317+7028.2951351314.425014.4250
6.Joppe Schuurmans13-09528.5523+7428.834964969.37509.3750
7.Jelte Schuurmans13-09529.6421+7829.724434436.65006.6500
8.Thierry Feld08-01329.6816+5829.3444244212.050012.0500
9.Louis GloesenerSL29.8817+6329.3043343310.300010.3000
Maxime AndrienESNuitsluiting+6126.80uitsluiting