** 27e Challenge International de la Ville d'Ettelbruck LUX 201221 april 2012 (Internationaal) Postcodes 9---

Geslacht:
MannenVrouwen
VSSSRSVLWS
50m0808202018181010
100m12121414060616160404
200m02
AVAW

Resultaat per:
OpenCategorieLftClubProvincieProgressieProgressie (equal)
Top:
Toon:
NationaalInternationaal

Finale 12. 100m Vrije Slag Mannen (22/04/2012)


OpenToggle
No.NaamClubTijdLftRTVorige tijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Raphael StacchiottiSCDE50.3220+8151.8371271216.350016.3500
2.Mathieu MattelaerGOLD51.5521+8651.5166266214.642814.6428
3.Julien HenxCNDU53.0517+8152.2860760715.562515.5625
4.Gillian DewulfKZK54.1616+7354.2757157115.057115.0571
5.Jens DeryckeGOLD54.7419+8152.4155355310.371410.3714
6.Jesse Puts06-03054.7918+8752.6055155112.157112.1571
7.Jeffrey NijsKZK55.8116+7855.8852252212.987512.9875
8.Gregory RubioSL56.0816+7856.4751451412.650012.6500
9.Logan VanhuysDM56.1715+9256.7351251214.162514.1625
10.Cédric OswaldSCDE56.3916+7455.7250650612.262512.2625
11.Birgen De GraeveBEST56.4114+8957.6250550515.612515.6125
12.Carlos FeyaertsZCT56.5615+8556.9450150113.675013.6750
13.Bram LambertsSL56.5715+7556.6950150113.662513.6625
14.Antoine BiverSCD56.7115+8456.9849749713.487513.4875
15.Jonas ReinholdSVN57.5014+9158.1847747714.250014.2500
16.Thierry Feld08-01357.5616+8655.6847547510.675010.6750
17.Max Hermans14-00957.8815+8857.7646846812.025012.0250
18.Warre VinckeDDAT58.3714+7958.4045645613.255513.2555
19.Lucas StoffeDDAT58.6314+8058.2245045012.962512.9625
20.Emiel DuyvejonckKZK58.8914+7958.6744444412.637512.6375
21.Max Bond06-0301:01.7113+801:02.9338638611.433311.4333
22.Koen Koster14-0091:02.9213+751:03.553643649.97509.9750
23.David FeuillenESN1:03.2013+821:04.343593599.62509.6250
24.Matthijs BrouwerBEST1:04.0513+711:03.973453458.61118.6111
25.Sander VerhulselZVL1:04.2913+751:03.863413418.34448.3444