** 27e Challenge International de la Ville d'Ettelbruck LUX 201221 april 2012 (Internationaal) Postcodes 9---

Geslacht:
MannenVrouwen
VSSSRSVLWS
50m0707191917170909
100m11111313050515150303
200m01
AVAW

Resultaat per:
OpenCategorieLftClubProvincieProgressieProgressie (equal)
Top:
Toon:
NationaalInternationaal

Finale 07. 50m Vrije Slag Vrouwen (22/04/2012)


OpenToggle
No.NaamClubTijdLftRTVorige tijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Julie MeynenSL26.1215+7625.9370570517.950017.9500
2.Annalena JACOBSVN26.4715+8526.5567767717.075017.0750
3.Malissa Horst06-03027.0620+9227.2363463412.600012.6000
4.Hannelore LouwagieKZK27.2417+8427.4262162113.900013.9000
5.Claire Winter06-03027.3618+9427.4961361313.100013.1000
6.Jacqueline BankySL27.5416+7927.2860160114.150014.1500
7.Petri Velthuis13-06227.7019+8927.9059159111.000011.0000
8.Femke Swier08-01327.7919+8728.1158558510.775010.7750
9.Kristien PeetersZCT28.0515+8327.5856956913.125013.1250
10.Monique OlivierSL28.2114+8428.0555955914.475014.4750