** 27e Challenge International de la Ville d'Ettelbruck LUX 201221 april 2012 (Internationaal) Postcodes 9---

Geslacht:
MannenVrouwen
VSSSRSVLWS
50m0808202018181010
100m12121414060616160404
200m02
AVAW

Resultaat per:
OpenCategorieLftClubProvincieProgressieProgressie (equal)
Top:
Toon:
NationaalInternationaal

Finale 08. 50m Vrije Slag Mannen (22/04/2012)


OpenToggle
No.NaamClubTijdLftRTVorige tijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Julien HenxCNDU23.3017+8023.5366166118.250018.2500
2.Jesse Puts06-03023.5118+8223.8164364316.966616.9666
3.Jens DeryckeGOLD24.1519+8023.9659359312.833312.8333
4.Jeffrey Appel08-03224.4720+8024.0157057011.825011.8250
5.Thibault AssiniSL24.4818+8024.7057057014.066614.0666
6.Lorenz VermeerschGOLD25.0721+7624.6653053010.100010.1000
7.Guillaume JanonESN25.1817+8125.4652352313.050013.0500
8.Sebastien CayotteSCD25.3917+8225.5651151112.366612.3666
9.Stefan Verheul09-00825.9719+8425.624774777.43337.4333
10.Carlos FeyaertsZCT26.0215+8225.5947447412.950012.9500