** 27e Challenge International de la Ville d'Ettelbruck LUX 201221 april 2012 (Internationaal) Postcodes 9---

Geslacht:
MannenVrouwen
VSSSRSVLWS
50m0707191917170909
100m11111313050515150303
200m01
AVAW

Resultaat per:
OpenCategorieLftClubProvincieProgressieProgressie (equal)
Top:
Toon:
NationaalInternationaal

Finale 19. 50m Schoolslag Vrouwen (22/04/2012)


OpenToggle
No.NaamClubTijdLftRTVorige tijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Pascalle Spiekerman08-03234.5718+9834.2557857812.860012.8600
2.Jil EINHORNSL34.6614+8035.1757357316.280016.2800
3.Judith Meijel14-00934.8521+8534.7856456410.900010.9000
4.Febe SchaubroeckGOLD35.0220+10134.9555655610.560010.5600
5.Mina Sohrabi-ZadehSL35.5016+8135.6353353312.400012.4000
6.Femke Swier08-01336.0019+8736.265125128.50008.5000
7.Aurélie WaltzingSCD36.0319+8136.275105108.42508.4250
8.Elien VercruysseKZK36.1818+8436.125045049.55009.5500
9.Rinske Becks14-00936.5518+8536.354894898.70008.7000
10.Kristien PeetersZCT37.2015+8036.724644649.80009.8000