Sporta Swim Cup West-Vlaanderen 201818 november 2018 (Federaal) West-Vlaanderen


Resultaat per:
OpenCategorieLftClubProvincieProgressieProgressie (equal)
Top:
Toon:
NationaalInternationaal

Wedstrijd 81. 50m Vlinderslag Mannen (18/11/2018)


OpenToggle
No.NaamClubI.T.TijdLftVorige besttijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Wannes AresWDK39.3037.87122072070.00000.0000
2.Edward NaessensKZV37.9038.03122052050.00000.0000
3.Keano DevolderZTB45.1444.93121241240.00000.0000
4.Rune DepreiterZTB47.2147.86111021020.00000.0000
5.Gilles VandemaeleKZV55.0349.651192920.00000.0000
6.Arthur De LeersnyderZTB50.7953.201174740.00000.0000

Wedstrijd 82. 50m Vlinderslag Mannen (18/11/2018)


OpenToggle
No.NaamClubI.T.TijdLftVorige besttijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Warre ChristiaensZTB43.6537.36142162160.00000.0000
2.Junte VanlersbergheWDK40.4838.94141911910.00000.0000
3.Tibo BaeckelandtLZK40.2839.04141891890.00000.0000
4.Ade VansteenkisteZTB42.5441.47131581580.00000.0000
5.Wout BailleulLZK50.3450.061389890.00000.0000
6.Lander ThuyttenLZK53.3051.791351.37-0.81%26/11/1781810.00000.0000
Jasper BenoitWDK47.13VL11VL11

Wedstrijd 83. 50m Vlinderslag Mannen (18/11/2018)


OpenToggle
No.NaamClubI.T.TijdLftVorige besttijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Lewis DelaereZTB30.3230.81163853853.72503.7250
2.Wout DelmotteZTB31.1132.22163373370.00000.0000
3.Robbe VandemaeleKZV35.0233.45153013010.00000.0000
4.Arthur NaessensKZV36.0735.28152562560.00000.0000
5.Jary DevolderBBV38.1638.25152012010.00000.0000
6.Robbe DepreiterZTB36.8338.68151941940.00000.0000
7.Michiel De KeteleZTB39.1541.90151531530.00000.0000

Wedstrijd 84. 50m Vlinderslag Mannen (18/11/2018)


OpenToggle
No.NaamClubI.T.TijdLftVorige besttijdFina
2012
Fina
2011
Rud.
2010
Rud.
2009
Rewards
1.Alexander SchotteWDK30.9529.65174324325.37505.3750
2.Dieter MortierWDK29.0729.85364244241.16661.1666
3.Wim DeprezVZW32.5332.06503423420.00000.0000
4.Joshua DefranckWDK33.5632.72173223220.00000.0000
5.Niels Van NevelLZK32.3333.762032.41-4.00%20/11/162932930.00000.0000
6.Branco PattijnWDK33.5335.691735.35-0.95%26/11/172482480.00000.0000